O firmie P.W.Romex

Tradycja naszej firmy sięga początku lat 90. – na przełomie 1991 i 1992 roku działalność rozpoczęło Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ROMEX Roman Siecla. Od początku skoncentrowaliśmy naszą obecność na rynku na dostarczaniu krajowym odbiorcom nowoczesnych części oraz urządzeń przemysłowych produkowanych przez renomowane firmy z Niemiec, Włoch, USA, Wielkiej Brytanii, Japonii, Korei Południowej oraz Szwecji.

P.W. ROMEX SIECLA Spółka Jawna

Dziś P.W. ROMEX SIECLA Spółka Jawna jest autoryzowanym dystrybutorem sprzetów czołowych producentów z zakresu automatyki, pneumatyki, hydrauliki siłowej oraz chemii przemysłowej i silników Diesla. Nasza oferta jest systematycznie poszerzana, a gwarantem jakości oferowanych przez nas produktów są miedzynarodowe certyfikaty, między innymi SQS, ISO 9001 czy Lloyd’s Register Quality Assurance.

Siedziba firmy mieści się w Poznaniu, przy ulicy Wzlotowej – w pobliżu drogi krajowej nr 92, czyli trasie w kierunku Świecka i Berlina. Taka lokalizacja pozwala nam nie tylko na sąsiedztwo naszych biur z magazynem, ale również na sukcesywne powiększanie przestrzeni magazynowej – zgodnie z potrzebami Klientów.Od blisko 30 lat cieszymy się zaufaniem naszych biznesowych partnerów – dzięki wysokiej jakości asortymentowi, przystępnym cenom, rozbudowanej w całym kraju sieci dystrybucyjnej. Szybka realizacja zamówień, sprawna komunikacja i stale poszerzana oferta sprawiają, że współpracujemy z licznymi odbiorcami nie tylko w Wielkopolsce, ale w całym kraju.

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem w Polsce następujących producentów:

  • ENIDINE (amortyzatory do maszyn i pochłaniacze energii, wibroizolatory, poduszki powietrzne – siłowniki mieszkowe)
  • BIMBA (siłowniki pneumatyczne)
  • PULSOTRONIC, SKS (wszelkiego rodzaju czujniki – sensory, wykrywacze metalu, separatory metalu, urządzenia kontrolujące jakość)
  • RINGBLOCK (tuleje zaciskowe, sprzęgła rozłączne)
  • HYTOS, FSP (hydraulika siłowa)
  • ARGO (technika filtracji)
  • ULBRICH (prasy hydrauliczne).

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania związane z produktami wyżej wymienionych firm. Nasi pracownicy to doświadczeni eksperci – potrafią nie tylko doradzić na etapie wyboru sprzętu, ale służą również pomocą w trakcie jego użytkowania.